Yogun maç trafigi olmayan hali sahalarimiza ekonomik çözümler sunmak için gelistirilmistir.
Site,park ve günde 2-3 saat kullanilan futbol sahalari için uygun ve ekonomik bir üründür.
| Uygulanan Sporlar | Futbol |
| Üretim Prosesi | Tufted Cut Pile |
| Iplik | |
|---|---|
| Iplik Ham Maddesi | 100% Thiolon PE LSR Yarn,Fibrilated,UV Dayanikli |
| Iplik Agirligi | 11.000 D-Tex |
| Film Kesiti | Kalinlik 100 micron Her Filament 12 mm |
| Taban Bezi | |
| Toplam Agirligi | Keçe ve Elyaf katkili 100% PP UV Dayanikli Tek Kat 165 gr/m² |
| Sirt Kaplama | |
| Sirt Kaplama | Carboxylated SBR Lateks 900 gr/m² 4 mm su Akitma delikleri ile |
| Su Geçirgenlik | 40 Litre / dak m² |
| Hav Özellikleri | |
| Hav Boyu | 50 mm |
| Toplam Hav Boyu | 106 mm |
| Toplam Hav Agirligi | 1000 gr/m² (±%5) |
| Toplam Dügüm Sayisi | 7700 Dügüm/m² |
| Toplam Agirlik | 2050 gr/m² (±%5) |
| Boyuna siklik | 12,1/10 cm |
| Enine siklik | 5/8 inch (1,59 cm) |
| Renk | Olive green-Verde green |