| Uygulanan Sporlar | Profesyonel Futbol, Futbol |
| Üretim Prosesi | Tufted Cut Pile Çapraz Dokuma |
| Iplik | |
|---|---|
| Iplik Ham Maddesi | 100 % PE LSR Xtreme Yarn, Monofilament UV Dayanikli |
| Iplik Agirligi | 13.500 D-Tex |
| Film Kesiti | Kalinlik 1.IP:her flament 220 micron 1,5 mm En Kalinlik 2.IP:her flament 120 micron 6 mm En |
| Taban Bezi | |
| Toplam Agirligi | Fiber Keçe ve Cam Elyaf katkili 100% PP UV Dayanikli Tek Kat 235 gr/m² |
| Sirt Kaplama | |
| Sirt Kaplama | Carboxylated SBR Lateks 1150 gr/m² 4 mm su akitma delikleri ile |
| Su Geçirgenlik | 40 Litre / dak m² |
| Hav Özellikleri | |
| Hav Boyu | 55 mm |
| Toplam Hav Boyu | 116 mm |
| Toplam Hav Agirligi | 1450 gr/m² (±%5) |
| Toplam Dügüm Sayisi | 7900 Dügüm/m² |
| Toplam Agirlik | 2850 gr/m² (±%5) |
| Boyuna siklik | 12,5/10 cm |
| Enine siklik | 5/8 inch (1,59 cm) |
| Renk | Field green–Olive green/Olive green–Sports green |