Sentetik çim tarihinde granüllü sistemin ilk ürünü fibrile ip teknolojisine sahip Magic Grass, degisen ve gelisen ip teknolojisine ragmen ekonomik saha çözümleri için hala vazgeçilmez.
TEKNIK ÖZELLIKLERI
| Uygulanan Sporlar | Futbol |
| Üretim Prosesi | Tufted Cut Pile |
| Iplik |
|---|
| Iplik Ham Maddesi | 100% Thiolon PE LSR Yarn,Fibrilated,UV Dayanikli |
| Iplik Agirligi | 11.000 D-Tex |
| Film Kesiti | Kalinlik 100 micron Her Filament 12 mm |
| Taban Bezi |
|---|
| Toplam Agirligi | Keçe ve Elyaf katkili 100% PP UV Dayanikli Tek Kat 165 gr/m² |
| Sirt Kaplama |
|---|
| Sirt Kaplama | Carboxylated SBR Lateks 1000 gr/m² 4 mm su Akitma delikleri ile |
| Su Geçirgenlik | 40 Litre / dak m² |
| Hav Özellikleri |
|---|
| Hav Boyu | 55 mm |
| Toplam Hav Boyu | 116 mm |
| Toplam Hav Agirligi | 1280 gr/m² (±%5) |
| Toplam Dügüm Sayisi | 8925 Dügüm/m² |
| Toplam Agirlik | 2450 gr/m² (±%5) |
| Boyuna siklik | 14/10 cm |
| Enine siklik | 5/8 inch (1,59 cm) |
| Renk | Olive green-Verde green
|