Bize Ulaşın
 0532 347 34 95
 [email protected]

Butik Otel Halıları

Yüzlerce renk, yüzlerce desen seçeneği içerisinden tesisinize uygun bir çalışma mutlaka bulacaksınız. Tabii ki desenlerimiz bunlarla sınırlı değil daha fazlası için lütfen irtibata geçiniz. Butik otel halılarımızı için e-kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Firmamız, 2011 yılında yapılan Chromojet™ baskı hattı doğrultusunda standart kontrat-otel halıları yanı sıra özgün renk ve desenlere sahip butik otel halısı üretimine başlamıştır. Geniş desen ve renk paletleri ile tamamen otelin yapısına uygun günümüzün en gelişmiş teknolojilerini kullanarak çalışan tasarım ekibimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Yoğun kullanıma uygun kontrat-otel halılarında dayanıklılık ön plandadır. Performans ve bakım ihtiyaçları yoğun kullanıma uygun biçimde tasarlanmıştır. Leke dayanımları en üst seviyelerdedir. “Alev almazlık” ve “Antistatik” özellikler gibi bazı üstün avantajları vardır. Kontrat-otel halıları başlığı altında; %100 Polyamide (PA 6), %100 Polyamide 6.6 esaslı üretimler yapılmaktadır. Bu kapsamda özellikle "Chromojet™ Teknolojisi" ile üretilen, standart üretimlerden çok farklı ve üst kalitedeki kontrat-otel halılarının tasarım ve üretimleri yapılmaktadır.

Chromojet™ baskı hattı kullanılarak standart olarak üretilen tüm Nurteks ürünleri gibi yıllarca eskimeden solmadan kullanabileceğiniz kontrat-otel halıları koleksiyonumuz.

Daha fazla desen ve renk seçeneği için e-kataloğumuzu indirebilirsiniz. Daha farklı desen ve renk paletinde bir şeyler arıyorsanız; Butik Kontrat-Otel Halıları sekmesini inceleyebilirsiniz© 2019 Suni Çimci - Yapay Çim - Tüm Hakları Saklıdır.   |   DWT Ajans Denizli Web Tasarım